Curling Brno: I COPYBARA zametá led koštětem

Představte si, že jste úspěšný sportovec. Třeba bruslař nebo atlet. Vyhráli jste už několik mistrovství republiky, na mistrovství světa se o vás také ví, účastníte se zahraničních turnajů a pokusili jste se dokonce kvalifikovat na olympiádu. Ale je tu jeden paradox – nemáte kde trénovat. Pravidelně jezdíte do Prahy nebo Bratislavy, protože jinde to nejde. Přesně takhle dosud žili brněnští curleři. Dvacet let trvalo, než se jim podařilo v Brně postavit curlingovou arénu. Ale konečně je tu a my v COPYBAŘE se pyšníme spoluprací s Curlingem Brno!

Curling je olympijský sport, který si teď může v Brně zahrát každý. Ani my jsme neodolali, odhodili tužky a do ruky pořádně chytili koště. Přidáte se k nám?

Kromě dovádění na ledu se s curlingem vyřádíme i na „papíře”. Náš rukopis hledejte na jejich webových stránkách, v reklamách, letácích, tiskových zprávách, e-mailech a ostatních textech, které mají něco společného s brněnským curlingem. A nezapomeňte sledovat FacebookInstagram Curlingu Brno. I tam se s námi potkáte.

Curling se nám tak zalíbil, že jsme do nové haly dokonce pověsili copybaří plachtu. Tenhle zážitek prostě doporučujeme zažít 😉